A megváltás: Jézus élete bennünk

„Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, csakis énáltalam.” (Jn 14:6)

A megváltás több, mint amit Jézus értünk a Golgota keresztjén véghezvitt; a megváltás Jézus élete bennünk. Lehet, hogy keresztyén családba születtél; Lehet, hogy az életed nagy részében (vagy egészében) jártál keresztyén gyülekezetbe, mégsem mondtad el soha Istennek az az imádságot, amelyben megvallod, hogy el akarod fogadni Jézust Megváltóként.

Van ennek jelentősége? Ha így van, akkor ez azt jelenti, hogy még nem születtél bele Isten Országába. Enélkül pedig nem örökölheted azt; nem juthatsz be oda sem ozmózissal, sem transzplantációval, sem implantációval - ki kell nyilvánítanod a hitedet Krisztusban.

Beszélj Jézussal. Beszélhetsz vele úgy, mint egy jó baráttal, akinek elmondhatod a hibákat, vétkeket és bűnöket, amelyeket elkövettél. Mondd el neki, hogy nem tudsz nélküle élni. Kérd meg őt, hogy bocsásson meg és jöjjön be a szívedbe. Mondd el neki (ha még nem tetted meg), hogy elfogadod Őt úrnak, és adj hálát neki az örök életért és a megbocsátásért.

Gyülekezetünk elérhetőségei:

Címünk: 2360 Gyál, Zrinyi u. 33
Telefon: 06-29-340-531
E-mail címünk: hivatal@gyaliref.hu
Az egyházközség számlaszáma: 64400044-10408234
A lelkész hivatal nyitvatartási ideje: Kedd-Péntek: 16:00-18:00


Térkép:

 

Copyright © 2013 Gyáli Református Gyülekezet. Minden jog fenntartva.

A Joomla! a GNU/GPL licenc alatt kiadott szabad szoftver.
Fordította a Magyar Joomla! Felhasználók Nemzetközi Egyesülete

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Hétköznapok ünnepei

Gyáli Református Egyházközség (@gyaliref.egyhaz) által megosztott bejegyzés,

© Gyáli Református Egyházközség. Minden jog fentartva.
Free Joomla! templates by Engine Templates
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Ok